Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMasakra/ Burri vret gruan dhe të vëllain e tij

Masakra/ Burri vret gruan dhe të vëllain e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh, ku një burrë ka vrarë bashkëshorten dhe vëllanë.

Sipas burimve për SYRI-n, paraprakisht dyshohet se në fshatin Tervol të  Njësisë Aimistrative. Pishaj, ka ndodhur një krim i dyfishtë në familje.

Dyshohet se shtetasi Xh. S, rreth 75 vjeç, ka vrarë bashkëshorten Z.S dhe vëllanë Sh.S.

Shërbimet e Policisë janë nisur urgjent në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorit.

Mësohet se autori i krimit quhet Xhevit Sinani, vëllai i vrarë Shaqir Sinani dhe bashkëshortja Zeqine Sinan

Shërbimet e Policisë janë nisur urgjent në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorit.

Informacion shtesë/ Policia Gramsh

Shërbimet e Policisë, falë reagimit në kohë  kanë kapur në këto momente autorin e krimit të dyfishtë .

Dyshohet se shtetasi Xhevit Sinani  rreth 75  vjeç, dyshohet se ka vrare me sende të forta  bashkeshorten Zeqine Sinani dhe vellane e tij  Shaqir Sinani.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME