Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta: Kënaqësi të takonim anëtarët e rinj të Partisë së Lirisë!

Meta: Kënaqësi të takonim anëtarët e rinj të Partisë së Lirisë!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka vijuar takimet me të rinjtë e partisë.

Ai ka publikuar disa foto nga takimi me të rinjtë dhe kryetaren e LRI-së, Floida Kërpaçin.

Postimi i Ilir Metës:

Çdo të diel me të rinjtë! Kënaqësi që së bashku me Kryetaren e LRI, Floida Kërpaçin të takonim dhe dëgjonim anëtarë të rinj të Partisë së Lirisë. Shqipëria u përket të rinjve!

Mund të jetë një imazh i 11 persona, njerëz të ulur dhe njerëz në këmbë
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: