Saturday, September 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEMono.Catering.Tirana kërkon të punësojë guzhinjere dhe ndihmëse

Mono.Catering.Tirana kërkon të punësojë guzhinjere dhe ndihmëse

Mono.Catering.Tirana që ndodhet tek Kristal Center1 kërkonë të punësojë:

• KUZHINJERE

• NDIHMESE KUZHINJERE (FEMER)  vetëm për turn të parë.

Adresa: Rruga ” HASAN ALLA”, përballë KRISTAL CENTER  ose kontaktoni në telefon në numurin
0692649942

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: