Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMoti/ Fundjava nis me reshje shiu në të gjithë vendin

Moti/ Fundjava nis me reshje shiu në të gjithë vendin

Moti do të jetë me vranësira të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe me stuhi gjatë mesditës e pasdites në vendin tonë.

Temperaturat në mëngjes për këtë të shtunë do të luhaten 14-18 gradë, vlerat maksimale do të jenë me rënie 21-25°C në veri deri në 29-32°C në zonën e ulët.

Era do të fryjë me drejtim Veri-Perëndim

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME