Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËNard Ndoka: Gjykata t'i japë 'Foltores' jo vetëm vulën e PD, por...

Nard Ndoka: Gjykata t’i japë ‘Foltores’ jo vetëm vulën e PD, por edhe të PS!

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka komentuar protestën e opozitës këtë të shtunë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, duke shpërndarë edhe një foto nga ky tubim masiv. 

Ndoka shkruan se me këtë pjesëmarrje, Gjykata argumente të forta dhe bindëse që t’iua japë “Foltores” jo vetëm vulën e PD-së, por edhe atë të PS-së. 

Duke iu drejtuar Edi Ramës, Ndoka shprehet se shqiptarët atë e kanë nominuar dhe nuk i mbetet gjë tjetër, veçse të dorëhiqet. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME