Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET“Nuk e vrau varka, por shteti”/ Opozita thërret protestë përballë Ministrisë së...

“Nuk e vrau varka, por shteti”/ Opozita thërret protestë përballë Ministrisë së Brendshme

Partia Demokratike ka njoftuar mbajtjen e një proteste në ambientet përballë Ministrisë së Brendshme ditën e enjte, 4 gusht, ora 19:00.

Në njoftim theksohet se protesta mbahet në lidhje me përplasjen për vdekje me gomone të 7-vjeçares në plazhin e Potamit në Himarë, nga ana e oficierit të lartë të policisë, Arjan Tase.

“Tragjedia në Himarë, Fronti për Shpëtimin Kombëtar thërret protestë të enjten, 4 Gusht, ora 19:00 para Ministrisë së Brendshme. Kërkesë për dorëheqjen e ministrit të Brendshem Bledi Çuçi dhe ministres së Turizmit, Mirela Kumbaro” – thuhet në njoftimin e PD.

Nuk e vrau varka por shteti"/ Njoftohet data e protestë te ministria  Brendshme - Gazeta Standard Online
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME