Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËPamja/ Eva Mendes del në mbrojtje të aktorit Ryan Gosling

Pamja/ Eva Mendes del në mbrojtje të aktorit Ryan Gosling

Eva Mendes u shfaq në episodin e së hënës të “The Talk”, duke folur për transformimin e flokëve të partnerit të saj, Ryan Gosling për filmin e ardhshëm “Barbie”.

Pasi bashkë-prezantuesja Natalie Morales përmendi se ka pasur “shumë debate për pamjen platinum”, Mendes mbrojti stilin e tij të ri të diskutueshëm.

“”Njerëzit e dinë se ai nuk po luan një person të vërtetë, apo jo?” tha aktorja. “Ai po luan një person të rremë.”

Eva  e cila foli për markën e saj të sfungjerit Skura Style në emision – shtoi se duke parë partnerin me flokë bjond platin për rolin e Kenit, nxori në pah vajzën e saj të brendshme adoleshente.

“Epo, para së gjithash, pashë foton dhe 14-vjeçarja në mua ishte si, Oh Zot”, tha ajo.“Është një foto qesharake dhe ai po përpiqet të jetë qesharak. Pra, funksionoi në të gjitha nivelet.”

Mendes,  zbuloi gjithashtu se ajo i kërkoi aktorit të “The Notebook” vetëm një gjë nga seti “Barbie”.

“I thashë, ‘A mund t’i kem ato të brendshme të lutemi? Tëlutem! Unë kurrë nuk kërkoj asgjë”, duke iu referuar mbathjeve të zbukuruara me “Ken” që ai veshi në imazhin promo.

Fansat kanë arritur të shohin shumë foto nga xhirimet e filmit. Gosling dhe Margot Robbie u panë të veshur me veshje të njëjta neoni gjatë xhirimit të një skene të viteve ’80 me rrota në Venice Beach dhe javën e kaluar, dyshja u panë me kostume fantastike rozë kaubojsh. “Barbie” do të shfaqet më 21 korrik 2023./Lapsi.al

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME