Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërmbytet shëtitorja e Sarandës

Përmbytet shëtitorja e Sarandës

Pak reshje shiu kanë bërë që shëtitorja e Sarandës të përmbytet nga uji.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Në video duken qartë trotuaret e përmbytura, çfarë e ka bërë shumë të vështirë dhe qarkullimin e qytetarëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME