Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPL në Kryeqytet, Meta: Duam Bashkinë e Tiranës. Protesta dhe zgjedhje

PL në Kryeqytet, Meta: Duam Bashkinë e Tiranës. Protesta dhe zgjedhje

Në një takim me strukturat e Partisë së Lirisë në Tiranë, Ilir Meta e bëri të qartë që objektiv për zgjedhjen e ardhshme lokale, ata kanë Bashkinë e Tiranës.

”Është kënaqësi që të takohemi sot, pak muaj që na ndajnë nga kthimi i Bashkisë së Tiranës tek qytetarët. Edhe pak muaj për t’i dhënë fund marrëzisë së Lulishit që i fali gjithë Bashkitë Edi Ramës.

Nuk është thjesht problemi i parave, ishin ruse apo jo. Le ta zgjidhin amerikanët. Problemi është se u krijua kjo aferë që ia fali të gjitha Bashkitë Edi Ramës. Kjo kohë përfundoi. Edi Ramës i është futur frika në palcë”,-tha Meta.

Delegimet në njësitë e Tiranës

Njësia 1: Endrit Braimllari
Njësia 2: Erisa Xhixho
Njësia 3: Brisida Shehaj
Njësia 4: Elona Guri
Njësia 5: Ilir Meta
Njësia 6: Floida Kërpaçi
Njësia 7: Monika Kryemadhi
Njësia 8: Klevi Pojana
Njësia 9: Tedi Blushi
Njësia 10: Kejdi Mehmetaj
Njësia 11: Endrit Braimllari

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME