Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËPo vjen Molla e bardhë (vidio)

Po vjen Molla e bardhë (vidio)

PO, eshte REALE!!

Molla e Bardhë, ose White Could Apple, i njohur gjithashtu si Beliy Naliv është një varietet siberian jashtëzakonisht i guximshëm i çmuar për pjekjen e hershme, fruta me shije dhe lëng.

Është e lehtë për t’u rritur dhe e shkëlqyer për t’u ngrënë e freskët dhe për të bërë salcë të shijshme molle.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME