Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPolicia nis arrestimet e dhunshme të protestuesve (vidio)

Policia nis arrestimet e dhunshme të protestuesve (vidio)

Një person para kryeministrisë është shoqëruar me forcë nga policia.

Tensionet nisën pasi qytetarët u afruan përpara godinës së qeverisë për të ndezur qirinj. Ata u përplasën me policinë duke çarë kordonin rrethues.

Nga ana tjetër ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta u larguan nga bulevardi “Dëshmorët e Kombit” në përfundim të protestës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: