Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPranga 40 vjeçarit, i vodhi me dhunë varësen një vajze

Pranga 40 vjeçarit, i vodhi me dhunë varësen një vajze

Fier – I vodhi me dhunë varësen një shtetaseje, arrestohet 40-vjeçari. 

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Fier, pas marrjes së njoftimit se në lagjen “8 Shkurti”, Fier, shtetases E. I., 25 vjeçe, i kishin vjedhur me dhunë varësen e floririt që mbante në qafë, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Falë veprimeve të shpejta dhe profesionale, shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes.    

Në vijim të veprimeve procedurale, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan shtetasin Ervin Kuka 40 vjeç, banues në Fier, për veprën penale “Vjedhja me dhunë”.   

U sekuestrua në cilësinë e provës materiale varësja që ky shtetas i vodhi me dhunë 25-vjeçares. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME