Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETProtesta/ Shkolla "Naim Frashëri" kthen mësimin me turne, prindërit kundërshtojnë. Subashi: Nuk...

Protesta/ Shkolla “Naim Frashëri” kthen mësimin me turne, prindërit kundërshtojnë. Subashi: Nuk kam zgjidhje

Fier – 5 klasa , 2 të katerta dhe 3 te pesta të shkollës 9 vjecare “Naim Frasheri” në Fier e kthyen procesin mesimor do e bejne pasdite e kjo per faktin se nuk ka ambiente ne kete godone shkollore.

Lajmin e konfirmojne prinderit e nxenesve qe protestuan mesditen e sotme para shkolles te cilet pohuan se jane ne pune e nuk kane mundesi te cojne e te marrin femijet ne shkolle

Ata pohuan faktin se kane kryer takim dhe me krye bahskiakun Armando Subashi i cili u ka pohuar se nuk ka mundesi zgjidhje, gjeni ju vendin dhe i cojme femijet

Te ndodhur ne kushte te tilla prinderit pohojne se nese nuk u jep zgjidhje do detyrohen qe ti cojne ne shkolal te tjera, por kjo ndikon keq ne psikologjine e frmijeve ALB365

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME