Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLERihanna dhe Asap Rocky martohen në fshehtësi

Rihanna dhe Asap Rocky martohen në fshehtësi

Rihanna ka nxitur thashethemet se ajo është martuar fshehurazi me ASAP Rocky me postimet e saj të fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja e “Diamonds”, 35 vjeçe, ndau në Instagram fotot e saj duke pozuar me reperin 34-vjeçar dhe babanë e fëmijëve të saj në Met Gala 2023.

“Për në ahengun martesor dhe ja ku vjen nusja”, shkroi këngëtarja.

Në ngjarjen e modës, RiRi ndezi fillimisht thashethemet për martesë pasi mori vëmendje në shfaqje me një fustan ekstravagant të frymëzuar nga dasmat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: