Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRomana Vlahutin "piknik" në Tiranë, merr dhomë te hoteli ngjitur me zyrat...

Romana Vlahutin “piknik” në Tiranë, merr dhomë te hoteli ngjitur me zyrat Alibeajt 

Në rrjet është shfaqur një foto ku ne pamje të parë të jep përshtypjen e ngjasimit me nje personazh të njohur në Shqipëri, ish ambasadores se BE ne Tiranë Romana Vlahutin. Kjo e fundit e shenjoi mandatin e saj me një sërë skandalesh, ndër të tjerash edhe ai për vilën ku qëndronte.

Ajo qe bie në sy është se  zonja misterioze me flokē të kuqe e cila po përflitet se është zonja Vlahutin duket se po hyn te një hotel i cili ndodhet pikërisht ngjitur zyrave të reja që ka marrë grupimi i vulës me në krye Alibeajn.

A të ketë ardhur sërish znj.Vlahutin për të trazuar ujërat që edhe tani janë të turbulluara te PD, duke vazhduar misionin e saj tè ndërprerë pasi la mandatin, në krah të mazhorancës së Ramës?

Dihen qëndrimet e saj proRama, dhe tanimë duket se misioni eshte ngushellimi i grupimit Alibeaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME