Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMERovena Stefa mes eurove: Kush tha që s’kam

Rovena Stefa mes eurove: Kush tha që s’kam

Këngëtarja Rovena Stefa po bën shumë vite që është pjesë e tregut muzikor. Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë koncerte në vende të ndryshme. Si pasojë, edhe të ardhurat i ka të larta.

Mirëpo, përveç koncerteve, Rovena fiton edhe nga “Tik-Tok”. Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video, në të cilën shfaqet e mbuluar me euro dhe thotë: “Se dëgjova se tha dikush që Rovi s’ka pare? Khëë”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: