Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSaimir Tahiri përcjell në banesën e fundit babanë e tij

Saimir Tahiri përcjell në banesën e fundit babanë e tij

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i dënuar me 3.4 vite burgim, ka marrë një leje 48 orëshe për të qenë pjesëmarrës në varrimin e babait të tij, Bashkim Tahiri. Ky i fundit ndërroi jetë një ditë më parë. Ditën e sotme Tahiri ka “dalë” nga qelia dhe është shfaqur në krah të të afërmëve.

Vendimi për miratimin e lejes është marrë dje nga Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve dhe prokurori i çështjes.  Gjatë kësaj periudhe, Tahiri do qëndrojë nën shoqërinë e efektivëve të policisë së burgjeve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME