Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËSandra Bullock largohet nga aktrimi, jam e lodhur

Sandra Bullock largohet nga aktrimi, jam e lodhur

Sandra Bullock ka deklaruar edhe një herë synimin e saj për t’u larguar nga aktrimi në të ardhmen e afërt.

Aktorja ka pranuar se ndihet “e lodhur” dhe duhet të pushojë nga karriera e saj plot tension.

Në intervistën e fundit,ajo rrëfeu se mezi priste një ngarkesë më të lehtë pune, pasi fillimisht konfirmoi se po bënte një hap prapa në mars.

Duke folur për The Hollywood Reporter, Sandra tha: “Unë nuk dua të jem e përkushtuar ndaj orarit të dikujt tjetër përveç orarit tim.” Jam shumë e lodhur dhe nuk jam aq e aftë të marr vendime të shëndetshme dhe të zgjuara dhe e di këtë.”

Ajo theksoi gjithashtu se ishte mirënjohëse për sa e suksesshme ka qenë gjatë gjithë karrierës së saj, por nëse vazhdonte aktrimin, do të kishte pasoja negative në jetën e saj personale.

Puna ka qenë gjithmonë e qëndrueshme për mua dhe kam qenë shumë me fat. Kuptova se ndoshta po bëhej “paterica” ime. Ishte si të hapja një frigorifer gjatë gjithë kohës dhe të kërkoja diçka që nuk ishte kurrë aty”, u shpreh Bullock

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME