Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEShakira e lumtur pranë një djali misterioz

Shakira e lumtur pranë një djali misterioz

Këngëtarja e njohur Shakira dhe futbollisti i Barcelonës Gerard Pique, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 11 vjeçare.

Së fundmi, Shakria është fotografuar e lumtur teksa bënte sërf nën shoqërinë e një miku misterioz dhe djalit të saj Milan.

Çifti kërkoi privatësi për të mirën e fëmijëve të tyre dhe tashmë duket se këngëtarja ka lënë gjithçka pas krahëve dhe tek ajo është rikthyer buzëqeshja.

“Daily Mail” ka publikuar fotot, ndërsa nuk ka arritur të zbulojë identitetin e djalit që shoqëronte me 45 vjeçaren.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME