Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËShakira thyen 14 Rekorde Botërore Guinness pas këngës për Gerard Piqué

Shakira thyen 14 Rekorde Botërore Guinness pas këngës për Gerard Piqué

Shakira ka thyer 14 Rekorde Botërore Guinness pas publikimit të këngës së saj për ish-bashkëshortin, Gerard Piqué.

Këngëtarja kolumbiane, 46 vjeç në bashkëpunim me Bizarrap kanë bërë histori me këngën e tyre Music Sessions Vol. 53 duke e mbajtur për një kohë të gjatë në krye të listave.

Shakira vendosi rekordin për këngën latine më të shikuar në YouTube në 24 orë me 63,000,000 klikime dhe më pas u bë kënga latine më e shpejtë që ka arritur 100 milionë shikime në YouTube.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME