Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedSherr mes deputetëve në Maqedoninë e Veriut

Sherr mes deputetëve në Maqedoninë e Veriut

Seanca në Komisionin për Çështjet Europiane në Maqedoninë e Veriut ka degjeneruar në përplasje mes deputetëve shqiptarë dhe atyre të VMRO-DPMNE-së.

Siç shihet edhe në video ka pasur një përplasje mes Kreut të Komisionit për Çështje Europiane në Kuvend, Arbër Ademit dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së në opozitë

Në video shihet se incidenti ka ndodhur afër foltores së sallës së komisionit. Deputetët e VMRO-së kanë shkulur nga vendi mikrofonin.

Në anën tjetër shihen se si deputetet e BDI-së Merita Koxhaxhiku dhe Bilall Zendeli mundohen që të qetësojnë situatën

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME