Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet sipërfaqe toke në Dhërmi me hipotekë dhe leje ndërtimi

Shitet sipërfaqe toke në Dhërmi me hipotekë dhe leje ndërtimi

Shitet një sipërfaqe toke prej 1550 metta katrorë e cila është e paisur me dokumentacionin e duhur, hipotekë

Siperfaqja e tokës është e paisur me leje ndërtimi të paguar dhe ndodhet në Dhërmi.

Të i tetesuarit të kontaktojnë në www.ffimobilare.com

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME