Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËShkakton polemika në rrjet veshja e Irina Shayk

Shkakton polemika në rrjet veshja e Irina Shayk

“Formula 1” së fundmi ka bërë bashkë disa nga emrat më të njohur të showbiz-it botëror. Ndër to e pranishme në këtë ngjarje ishte edhe supermodelja ruse, Irina Shayk.

Modelja, 37 vjeçe, i la pak vend imagjinatës, duke veshur një fustan të zi të tejdukshëm, veshje e cila solli reagime të shumta.

“Look-u” i Irina-s konsistonte në një kanatjere të bardhë në pjesën e sipërme dhe një fustan rrjete te zezë sipër saj. Ndërsa poshtë kishte vetëm mbathjet e zeza.

Si duket, modelja i është “përshtatur” temperaturave të Miami-t, ndonëse kjo gjë nuk u ka pëlqyer fansave të saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: