Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedShqiptari me sopatë shkatërronë makinat e grekëve, kërcënon dhe policinë

Shqiptari me sopatë shkatërronë makinat e grekëve, kërcënon dhe policinë

Greqi – Një 29-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke për shkak të veprimeve të tij të paprecedenta në Pagrati.

I riu shqiptar në një video të publikuar në mediat greke shihet me një sëpatë në dorë teksa shan dhe kërcënon qytetarët dhe oficerët e policisë.

Autori ka shkaktuar dëme në zonën e Pagratit me sëpatë në makina në lëvizje dhe ka kërcënuar këdo që i ka dalë para.

Policia është thirrur nga banorët e zonës dhe në një kohë shumë të shkurtër ka shkuar në vendngjarje.

Ata i kërkuan të hidhte sëpatën , por ai i ofendoi dhe i kërcënoi. Pas disa minutash, policia ka mundur që ta neutralizojë shqiptarin dhe ta vërë në pranga. Atij iu gjetën një sëpatë si dhe një thikë rreth 29 cm e gjatë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME