Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShqiptari vret vajzën16-vjeçare dhe një italian, plagos edhe ish-gruan

Shqiptari vret vajzën16-vjeçare dhe një italian, plagos edhe ish-gruan

Itali – Një 45-vjeçar me origjinë shqiptare ka vrarë vajzën e tij 16-vjeçare dhe një italian 51-vjeçar, Massimo De Santis, mesnatën e djeshme në zonën e Foggia në Itali.

Mediat italiane raportojnë se vrasësi i dyshuar është babai i viktimës 16-vjeçare.

Bëhet fjalë për një 45-vjeçar shqiptar, bukëpjekës, i cili tashmë është ndaluar nga karabinierët.

Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës në zonën e Foggia në Itali, ku Taulant Malaj ka qëlluar për vdekje vajzën e tij 16-vjeçare dhe një italian 51-vjeçar.

Shqiptari 45-vjeçar tentoi të vriste gruan e tij por vajza e tij 16-vjeçare ndërhyri ta mbronte dhe ai e goditi vajzën me thikë për vdekje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: