Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShtrëngime duarsh e shkëmbime urimesh në kishën e Shën Gjergjit për ditën...

Shtrëngime duarsh e shkëmbime urimesh në kishën e Shën Gjergjit për ditën e Pashkës

Gëzuar Pashkën. Ky ka qënë urimi i kësaj dite të bekuar në pritjen e paqtë në Katedralen Ortodokse” Shën Gjergji” në Fier mes një grupi demokratësh dhe përfaqsuesve të kishës ortodokse.

Shtrëngime duarsh , buzëqeshje të sinqerta, e shkëmbime urimesh të përzemërta!

Paqja, dashuria dhe mirëkuptimi mbretëroftë në zemrat e shqiptarëve kudo në botë!

Urimet më të mira në këtë ditë feste, simbol të rilindjes e besimit në ideale madhore, përkushtimit ndaj vlerave shpirtërore dhe thellimit të dashurisë ndaj njëri- tjetrit!

kliko linkun dhe shiko vidion https://fb.watch/jXMc6wmpgj/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: