Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEBar OOPS Longue kërkon punonjës pasi zgjeron stafin

Bar OOPS Longue kërkon punonjës pasi zgjeron stafin

A jeni të interesuar për tu punësuar?
A jeni duke kërkuar punë me kushte të mira, pagesë të mirë, me sigurime shiqërore, brenda në qytet që të mos keni probleme mw transportin dhe me një ditë pushim në javë?

Bar OOPS Longue fare pranë qëndrës së qytetit Fier njofton se kërkon të punësoje persona në profesionet barist, kamarier, banakier (zgjerim stafi)

Të interesuarit të kontaktojnë në nr e tel 069 64 51 515

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME