Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Përplasen mjetet në Levan - Vlorë, plagoset shoferia (vidio)

Aksidenti/ Përplasen mjetet në Levan – Vlorë, plagoset shoferia (vidio)

Fier – Dy automjete janë përplasur këtë mëngjes në rrugën nacionale Levan – Vlorë ku si pasojë ka mbetur e plagosur një drejtuese mjeti së cilës po i jepet ndihma mjekësore dhe është jasht rrezikut për jetën.

Në vendgjarje edhe forca të policisë për të gjetur shkaqet e këtij aksidenti.

Rreth orës 09:50, në aksin rrugor “Levan-Vlorë”, automjeti tip “Honday” me drejtuese shtetasen I. D., 30 vjeçe, banuese në Tiranë, është përplasur me automjetin tip “Opel” me drejtues shtetasin N. A., 43 vjeç, banues në Lushnjë, dhe për pasojë është dëmtuar shtetasja I. D., e cila ka shkuar në spital për të kryer ekzaminimet mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME