Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShtyhet seanca gjyqësore e Çalamanit, nuk u paraqitën familjarët e viktimës

Shtyhet seanca gjyqësore e Çalamanit, nuk u paraqitën familjarët e viktimës

Fier – Pas disa seancash mungesë togat e zeza kanë sjellë me forcë në gjyq Klodian Çalamanin. Ky i fundit akuzohet për abuzimin dhe vrasjen e 8-vjeçarit Mateo në Fier.

Megjithatë edhe sot seanca gjyqësore e Çalamanit është shtyrë. Kjo pasi familjarët e të miturit nuk u paraqitën në gjykatë. Gjëndja e tyre emocionale është tejet e rënduar sepse para pak ditësh ishte 1-vjetori i vdekjes së të miturit.

Kjo eshte hera e katërt qe seanca gjyqësore shtyhet. Përballja me togat e zeza të Klodian Çalamanit do të jetë në 12 dhjetor.

Gjykata Fier

Seanca gjyqëspre e të pandehurit Klodian Çalamani u shty për në datën 12.12.2022 ora 12:45, për shkak të mosparaqitjes së viktimave për shkak të gjëndjes të rënduar sepse para pak ditësh ishte 1-vjetori i vdekjes së të miturit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: