Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËTemperaturat e larta/ Britanikes i digjet çanta në Greqi

Temperaturat e larta/ Britanikes i digjet çanta në Greqi

Një pushuese britanike u trondit aq shumë kur pa se çanta e saj e plazhit mori flakë teksa bënte banjë dielli në Greqi.

Eva Bacchoo tregoi në TikTok çantën paksa të djegur derisa shpjegoi se çfarë kishte ndodhur.

“Në thelb, butonat (metalik) ishin bërë kaq të nxehtë dhe fillova të ndjeja erë djegieje”, tha ajo.

“U ktheva për të marrë pak ujë nga çanta ime, sepse kisha etje dhe çanta ime ishte djegur”.

Temperatura ishte rreth 30 gradë kur filloi zjarri. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME