Sunday, April 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTTrajneri i Brazilit: Ëndërrojmë fitimin e Kupës së Botës

Trajneri i Brazilit: Ëndërrojmë fitimin e Kupës së Botës

Brazili do zhvillojë nesër sfidën e parë ndaj Serbisë, një ndeshje apak e thjeshtë. Trajneri Tite u shpreh i privilegjuar që është në krye të Selecaos, ndërkohë që komentoi dhe zgjedhjet e tij, që janë kritikuar për listën.

“Unë bëj zgjedhje, disa më pëlqejnë dhe disa jo. Por ne kemi nevojë për një ekip të ekuilibruar. Brazili ka një traditë të madhe dhe njerëzit kanë një pasion të vërtetë për futbollin. Unë e kam një ndërgjegje të pastër.

E kuptoj fillimisht dhe është mirë të bësh një punë nga fillimi në fund dhe të kem një shans të mirë për sukses. Dhe unë jam i privilegjuar sepse të tjerët mund të ishin këtu në vendin tim. Le të ëndërrojmë të bëjmë një Kupë të madhe dhe të jemi kampion”, deklaroi Tite.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: