Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMETroç/ Moderatorja: Veriorët i adhuroj se janë analfabetë

Troç/ Moderatorja: Veriorët i adhuroj se janë analfabetë

Modelja dhe moderatorja, Erjola Doçi është një nga personazhet më virale në rrjete sociale, kjo për shkak të deklaratave, si ajo që për këmbët ajo shpenzon 2 mijë euro në muaj për kremëra.

Së fundmi ajo ka fyer veriorët, duke i thënë se janë analfabetë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME