Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEVajza e Monica Belluccit magjeps Romën, si mamaja para 23 viteve

Vajza e Monica Belluccit magjeps Romën, si mamaja para 23 viteve

Deva Cassel, vajza e aktores së famshme italiane Monica Bellucci, ka mahnitur në rrugët e Romës duke xhiruar një reklamë për markën Dolce & Gabbana. 18-vjeçarja është fotografuar pranë Fontana di Trevi, me një minifund të zi.

18-vjeçarja, babai i së cilës është aktori francez Vincent Cassel. Ajo ka rreth 1 milion ndjekës në Instagram dhe ka nisur të ndjekë tashmë hapat e prindërve të saj, pasi ka firmosur një kontratë për një serial të ri në Netflix.

Këto foto risjellin filmin e famshëm ”Malena”, ku nëna e saj para 23 vite ecte në rrugët dhe magjepste burrat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME