Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËVidio/ Infermeria nga Kumanova bën namin në rrjete. Prekje dhe puthje në...

Vidio/ Infermeria nga Kumanova bën namin në rrjete. Prekje dhe puthje në orar të punës

Një video e regjistruar në emergjencën e spitalit të qytetit në Kumanovë e Maqedonisë së Veriut, ka shkaktuar reagime të ashpra. Një infermiere është kapur në momente intime ndërsa ishte në orar pune po bëhet virale.

Sipas “Pa Censurë”, rasti është dërguar në komisionin disiplinor dhe pritet të merren masa ndaj punonjëses së spitalit.

Persona që i njohin, kanë bërë me dije se çifti janë të fejuar. Ngjarja ka bërë bujë, ndërsa mediat e cilësojnë si “skandal të madh”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME