Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOYlli Limani me tatuazh të ri

Ylli Limani me tatuazh të ri

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e tij.

Bëhet fjalë për një mace mbi një gjysmëhënë, e cila është vizatuar tashmë në krahun e këngëtarit.

Ka qenë vet Ylli i cili ka publikuar në rrjetin social Twitter një fotografi të tatuazhit, duke treguar realizimin më të ri në trupin e tij.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">my 2nd tattoo 🖤 <a href="https://t.co/5fV2ZHJeo6">pic.twitter.com/5fV2ZHJeo6</a></p>&mdash; Yll Limani (@YllLimani) <a href="https://twitter.com/YllLimani/status/1353802615474237440?ref_src=twsrc%5Etfw">January 25, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

“Tatuazhi im i dytë”, ka shkruar këngëtari Limani në mbishkrimin e kësaj fotografie. Lexo po ashtu: Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ylli përndryshe vazhdon të jetë mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Për sa i përket muzikës, projekti i fundit muzikor që ai solli për fansat mbetet kënga “Kur t’kujtohet”, e publikuar një javë më parë, e cila është pritur mirë nga publiku.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME