Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOTatuazhet në gjoks janë kthyer në trend

Tatuazhet në gjoks janë kthyer në trend

Pse tatutë e dekoltesë poshtë gjoksit janë kaq IN! Ja disa tatuazhe që do t’ju bëjnë t’i doni edhe ju!

Tatuazhi i Rihanna-s në vitin 2012 u bë shumë i famshëm: perëndesha egjiptiane Isis që simbolizon femrën në shumë kuptime frymëzoi shumë vajza nëpër botë që të bënin të njëjtin tatuazh si ylli i muzikës.

Frymëzoi edhe ish-Miss Kosovën, Morena Taraku, që të bënte një tatuazh identik me atë të Rihanna-s.

Gjithashtu Dafina Zeqiri, ka një tatuazh në pjesën e poshtme të dekoltesë.

Së fundmi, këngëtarja britanike Cheryl u shfaq në tapetin e kuq në Kanë me një veshje që linte të dukej dekolteja e saj. Natyrisht, nuk kaloi pa u vënë re edhe tatuazhi i saj i vogël në mes të gjoksit, që përsëri u kthye në një kërkesë për vajzat që shkonin për të bërë një tatuazh.

1

Në foto: Rihanna, Cheryl (lart) Morena Taraku, Dafina Zeqiri (poshtë)

Është legjitimuar tashmë ky tatuazh që shkon kaq shumë me varëset dhe veshjet. Në galeri gjeni disa ide për të pasur një tatuazh që t’ju personifikojë sa më mirë.

Dotwork-Sunflower-tattoo-under-Breast-by-Pari-Corbitt
under-breast-tattoos02
62a1a029f7b41d4a1caca5292db52229
411afe835efd450c80a54444e822d86a
593eac160f55bb7b3855d8ff9ce8e926
212819390ab8565078c5a7a247667fd8
aab6ecafbd491f6ae42c56759ebfc0ce
ac549079c8317d9926866addb8febc00
b146d89acee9010bb1f6a194f74d4ac5
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME