Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTZbuloni ditët dhe qytetet ku luan Shqipëria në Europianin 2024

Zbuloni ditët dhe qytetet ku luan Shqipëria në Europianin 2024

Zbulohen datat dhe qytetet ku do të luajë kombëtarja Shqiptare në Europianin 2024.

Kombëtarja jonë ra në grupin B, përballë Spanjës, Italisë dhe Kroacisë.

Ndeshjen e parë të grupit do ta zhvillojmë me Italinë më datë 15 qershor në qytetin e Dortmundit.

Ndeshjen e dytë do të përballemi me Kroacinë më 19 qershor në Hamburg.

Ndeshjen e tretë të grupit do të përballemi me Spanjën më 24 qershor në Duseldorf. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME