Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarrfiksat gjejnë të vdekur në banesë Viktor Çukon 64 vjeç

Zjarrfiksat gjejnë të vdekur në banesë Viktor Çukon 64 vjeç

Fier – Një trup është gjetur i pajetë në lagjen “Mbrostar Ferko” në Fier.

Viktor Cuko, 64 vjeç kishte një javë që nuk dilte nga banesa dhe familjaret nuk po mund të kontaktonin me të.

Cuko jetonte i vetëm ndërsa familjaret e tij ndodhen jashtë vendit.

Burime informacioni nga reparti zjarrfikës pohuan se : “Ne Mbrostar Ferko zjarrfiksit hapen nje dere dhe ne banese u gjet nje i moshuar i vdekur me mbiemer Çuko”

Kosmhinjtë kishin disa ditë qe se kishim parë, të afërmit i binin telefonin por ai nuk përgjigjej, kështu që njoftuan zjarrfikset qe shkuan dhe hapen deren

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME