Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET21 vjeçarja ikën nga banesa, policia vihet në kërkim

21 vjeçarja ikën nga banesa, policia vihet në kërkim

Divjakë – Familjarët kanë denoncuar në polici ikjen nga banesa e saj të vajzës tyre 21 vjeçare mbrëmjen e djeshme në komisariatin e policisë së Divjakës

Në datë 26.05.2022, në Komisariatin e Policisë Divjakë ka bërë kallëzim shtetasi A. B., 48 vjeç, banues në Divjakë, se vajza e tij, shtetasja K. B., 21 vjeçe, është larguar nga banesa në datë 25.05.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 21-vjeçares.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME