Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME30 vjeçe/ Bes Kallaku - Xhensilës: Gjysma ime më e mirë

30 vjeçe/ Bes Kallaku – Xhensilës: Gjysma ime më e mirë

Këngëtarja  Xhensila Myrtezaj, feston ditën e sotme  ditëlindjen.  Me këtë rast mes shumë urimeve një dedikim nuk mungoi as nga bashkëshorti i saj, aktori e këngëtari, Bes Kallaku.

Në një foto me të dhe me të bijën, ai shkroi: “Urime ditëlindjen, e mira, e bukura, e ëmbla, mami më e mira në botë”.

“Gjysma ime më e mirë. Të dua, të duam”, shtoi mes tjerash Kallaku.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: