Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTVllaznia çon Kupën e Shqipërisë në Shkodër/ Meta: Trofe i rëndësishëm për...

Vllaznia çon Kupën e Shqipërisë në Shkodër/ Meta: Trofe i rëndësishëm për historinë e klubit legjendar

Kupa e Shqipërisë shkon në Shkodër, pasi golave që shënoi Vllaznia ndaj sfidës me Laçin. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta e quan një trofe i rëndësishëm për historinë e lavdishme të klubit legjendar.

“Urime KF Vllaznia! Urime Shkodra! Urime tifozëve kuqeblu! Fitorja e Kupës së Shqipërisë, një trofe i rëndësishëm për historinë e lavdishme të klubit legjendar! Suksese të reja dhe përfaqësim dinjitoz në sfidat ndërkombëtare”,-shkruan Meta në facebook.

https://fb.watch/dmHZbQF4Nh/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME