Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET49 vjeçaria ka ikur nga banesa, i shoqi kërkon ndihmën e policisë

49 vjeçaria ka ikur nga banesa, i shoqi kërkon ndihmën e policisë

Në datën 30.06.2022, në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ka bërë kallëzim shtetasi Sh. P., 59 vjeç, banues në Thanë, Lushnjë, se është larguar nga banesa që prej datës 26.06.2022 dhe nuk është kthyer më, bashkëjetuesja e tij, shtetasja L. Sh., 49 vjeçe.
Po punohet për gjetjen e 49-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME