Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET61 vjeçari kërkon ndihmën e policisë për gjetjen e djalit 35 vjeçar...

61 vjeçari kërkon ndihmën e policisë për gjetjen e djalit 35 vjeçar të sëmurë

Lushnjë – Në Komisariatin e Policisë Lushnjë, shtetasi P. L., 61 vjeç, banues në Lushnjë, ka kallëzuar se djali i tij 35 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokuorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: