Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Autoboti del nga rruga, nuk ka të plagosur (vidio)

Aksidenti/ Autoboti del nga rruga, nuk ka të plagosur (vidio)

Aksident në rrugën nacionale Sarandë – Delvinë, autoboti del nga rruga

Një aksident është rregjistruar mesditën e kësaj të marte në rrugën nacionale Sarandë- Delvinë në afërsi të Qafës së Gjinos.

Sipas videove të siguruara në vendngjarje një autobot me mbishkrimin AV Internatonal Group, që siç shihet edhe nga pamjet e filmuara duhet të jetë autobot gazi ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në fushën krah rrugës. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Sherbimet e Qarkullimit Rrugor të Sarandës u ndodhën menjëherë në vendngjarje ndërsa ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.
Ende nuk ka ndonjë informacion nëse mjeti autobot të ketë qenë i mbushur ose jo me gaz në momentin e aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: