Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Motorri del nga rruga, vdes drejtuesi 67 vjeç

Aksidenti/ Motorri del nga rruga, vdes drejtuesi 67 vjeç

Lushnje – Aksident me pasojë vdekje ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në fshatin Zhymë në Krutje të Lushnjes. Një drejtues motorri Themi Çuko 67 vjeçar ka humbur vëmëndjen nga mjeti e për pasojë ka dal nga rruga ku si pasojë ka ndërruar dhe jetë .

Burime nga vendi i ngjarjes pohuan se 67 vjeçari teksa ka humbur kontrollin.bi mjetin eshte perplasur me kanal vadites prej betoni .

Në vendngjarje ndodhet policia qe po punon per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti me pasoje vdekje

Policia

Sot rreth orës 14:40, në fshatin Zhym, shtetasi Th. Ç., 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME