Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTArbitri anësor godet me bërryl Robertson, pamjet bëjnë xhiron e rrjeteve (vidio)

Arbitri anësor godet me bërryl Robertson, pamjet bëjnë xhiron e rrjeteve (vidio)

Andy Robertson dhe arbitri anësor i ndeshjes Liverpool-Arsenal u bënë protagonistë të një episodi të rrallë në pushimin mes pjesëve.

Teksa po protestonte ndaj asistentit Hadzidakis, skocezi pretendoi se është goditur nga arbitri. Kamerat kanë fokusuar momentin që është bërë viral në mediat angleze, por nuk kanë munguar as kritikat për mbrojtësin, që sipas tyre e ka ekzagjeruar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME