Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTArmando Duka: Urime vajzave të “Vllaznisë” në UEFA Women’s Champions League

Armando Duka: Urime vajzave të “Vllaznisë” në UEFA Women’s Champions League

“Urime Vllazni, krenar për vajzat kuqeblu që nderojmë futbollin shqiptar në Europë!

Shumë i lumtur për fitoren e Vllaznisë në UEFA Women’s Champions League ndaj kampiones së Sllovakisë, Spartak Myjava, që kualifikon vajzat shkodrane në 32 skuadrat më të mira të Europës.

Një arritje që na bën të gjithëve krenar për investimin që kemi bërë për futbollin e vajzave në këto vite dhe në të njëjtën kohë na nxit që të punojmë akoma më shumë.

Gjithë futbolli shqiptar është krenar për këtë skuadër”- shkruan Presidenti i FSHF, Armando Duka.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME