Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTBajrami nga Empoli shkon tek Sassuolo

Bajrami nga Empoli shkon tek Sassuolo

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolos në Serie A. Ai ka konfirmuar për mediat në Itali se ka gjetur akordin me Empolin dhe do të kalojë te Sassuolo po në Serie A.

“Gjithçka u bë, jam i lumtur, nesër do të bashkohem me ekipin”.

Gjeni trajnerin Dionisi sërish?

Po, sigurisht, fola me të mbrëmë, jam shumë i lumtur që e gjeta sërish.

Folët me shokët e rinj?

Kam folur me Pinamontin, me të cilin kam luajtur vitin e kaluar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME