Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBabai denoncon në polici zhdukjen e të bijës me probleme mednore

Babai denoncon në polici zhdukjen e të bijës me probleme mednore

Fier – Në komisariatin e Policisë Fier, shtetasi Sh. H., 69 vjeç, banues në Peshtan Bregas, ka bërë denoncim se në datë 24.06.2023 është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja S. H., 37 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor. Punohet për gjetjen e 37-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME