Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEBar Galeria kërkon të punësojë staff

Bar Galeria kërkon të punësojë staff

Bar Galeria Fier : Ne po te kerkojme.

Bar Galeria kerkon te punesoje staff te kualifikuar dhe me eksperience: kamarier/e dhe sanitare.

Kushtet e punës janë të mira dhe paga e kënaqëshme

Të ineteresuarit të kontaktojnë në telefonin 0692092766

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME